przedstawiciel handlowy, olsztyn

lokalizacja
olsztyn, warmińsko-mazurskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

lucjan dybczak+48 605306803
numer referencyjny
/46/05/2019/LD - 58346

opis stanowiska

Jesteś energiczną, otwartą osobą, a wiedza z zakresu chemii lub/i biologii jest Ci szczególnie bliska? Jeżeli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko przedstawiciela handlowego, która będzie rozwijała relacje z klientami na terenie województwa warmińsko-mazurskiego i pomorskiego.

oferujemy

  • Premię roczną uznaniową oraz opiekę medyczną
  • Narzędzia pracy: laptop, samochód służbowy, telefon oraz podręczne laboratorium umożliwiające wykonywanie prób technologicznych u klientów
  • Umowę o pracę
  • Szkolenia wdrożeniowe i produktowe w Polsce oraz we Francji

zadania

  • Sprzedaż produktów w kanale public oraz B2B
  • Spotkania z klientami, pomoc w wyborze optymalnych rozwiązań
  • Zapewnienie opieki technologicznej

oczekujemy

że:

  • Masz wykształcenie wyższe techniczne lub chemiczne, preferowane kierunki: chemia, biologia, biotechnologia, inżynieria środowiska, ochrona środowiska, rolnictwo
  • Posiadasz umiejętność pracy w zespole, otwartość, komunikatywność, umiejętność budowania relacji, podstawowa wiedza z zakresu chemii
  • Masz dobrą znajomość języka angielskiego lub francuskiego
  • Pakiet MS Office jest Ci bliski
  • Masz spore chęci do nauki bo doświadczenie zawodowe nie jest wymagane :)