przedstawiciel handlowy, piła

lokalizacja
piła, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
zadaniowy

kontakt w randstad

izabela tabor-żurawska+48 601544004
numer referencyjny
/230/11/2018/IT - 55076

opis stanowiska

Lubisz spędzać czas na rozmowach, podróżach po okolicy i robieniu dobrych interesów? Cenisz sobie samodzielność i fakt, że szef nie przeszkadza Ci w pracy? Świetnie, bo mamy ofertę pracy w sam raz dla Ciebie!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie z kandydatem w zależności od jego doświadczenia
  • regulaminowy system premiowy oraz dodatkowe premie uznaniowe
  • samochód służbowy
  • umowę o pracę w stabilnej firmie o rozpoznawalnej marce na rynku
  • samodzielność w wykonywaniu ustalonych zadań
  • szkolenia specjalistyczne i dostęp najnowocześniejszej wiedzy
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w dużej firmie

zadania

  • sprzedaż środków do produkcji rolnej (środki ochrony roślin, nawozy, nawozy dolistne, nasiona) w kanale B2B i B2C
  • pozyskiwanie nowych klientów na terenie Piły i okolicznych powiatówstałe kontakty z klientami i doradztwo z zakresu produkcji roślinnej
  • promowanie produktów, uczestnictwo w wystawach regionalnych

oczekujemy

  • doświadczenia w handlu w branży rolniczej
  • zaangażowania w pracy
  • zorientowania na osiąganie celów
  • samodzielność oraz umiejętności efektywnego planowania i organizacji pracy
  • znajomości zagadnień z zakresu produkcji rolnej
  • znajomości rynku lokalnego
  • prawa jazdy kat. B oraz obsługi komputera (MS Office)