przedstawiciel regionalny, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

karolina węgorowska+48 501 327 937
numer referencyjny
/83/08/2019/KW - 59930

opis stanowiska

Posiadasz 2-letnie doświadczenie w pozyskiwaniu klientów? Chcesz rozwijać się w sprzedaży systemów automatyki przemysłowej? Jeśli tak, ta oferta jest dla Ciebie! Aktualnie poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy jako regionalny przedstawiciel handlowy. która będzie obsługiwała klientów firmy na terenie woj. świętokrzyskiego i podkarpackiego.

oferujemy

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dwuskładnikowe wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • pracę w przyjaznej i partnerskiej atmosferze
  • dedykowaną osobę w BOK do obsługi pozyskanych zamówień
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód)
  • dodatkowy pakiet socjalny

zadania

  • obsługa obecnych i pozyskiwanie nowych klientów na terenie województw (świętokrzyskie i małopolskie)
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z pozyskanymi klientami
  • nadzór nad realizacją zamówień u kluczowych klientów
  • realizowanie założonych planów sprzedaży
  • raportowanie działań w systemie CRM
  • udział w konferencjach i targach branżowych

oczekujemy

  • 2-letniego doświadczenia w sprzedaży B2B (mile widziane w branży technicznej, w usługach)
  • umiejętności praktycznego wykorzystania technik sprzedaży i negocjacji
  • wysokiej motywacji i nastawienia na osiąganie założonych celów
  • umiejętności pracy w zespole
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych
  • prawa jazdy kat. B