przedstawiciel regionalny, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

adrianna stasiak+48 501 331 956
numer referencyjny
/268/11/2018/AS - 55110

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w branży turystycznej? Doskonale odnajdujesz się w sprzedaży? Szukamy właśnie Ciebie!

oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę
  • prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową multi-sport
  • pakiet szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • konkurencyjne wynagrodzenie zależne od posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • dodatkowy system premiowy uzależniony od uzyskiwanych wyników
  • samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia potrzebne do pracy
  • pracę w systemie home-office

zadania

  • rozwój sprzedaży na podległym terenie
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • budowanie trwałych relacji z kluczowymi klientami
  • budowanie dobrego wizerunku firmy
  • tworzenie ofert handlowych
  • przygotowywanie analiz i raportów sprzedażowych
  • prowadzenie prezentacji produktowych/szkoleń

oczekujemy

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe
  • sprawne odnajdywanie treści w Internecie
  • komunikatywność, łatwość w nawiązaniu kontaktów, wysoka kultura osobista
  • gotowość do odbywania podróży służbowych
  • mile widziane doświadczenie w branży turystycznej/lotniczej na stanowisku Przedstawiciela Regionalnego/Handlowego