przedstawiciel techniczno-handlowy, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

agnieszka jarosz+48 605306407
numer referencyjny
/552/11/2020/AJ - 66900

opis stanowiska

Dla naszego Klienta - międzynarodowej ale rodzinnej firmy specjalizującej się w produkcji filtrów, poszukujemy osoby z doświadczeniem w sprzedaży produktów technicznych.

oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz prowizję,
  • Umowę o pracę,
  • Samochód służbowy także do użytku prywatnego,
  • Telefon służbowy oraz laptop,
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Możliwość szkoleń i podnoszenia własnych kwalifikacji.

zadania

  • Sprzedaż produktów firmy na terenie -> woj. małopolskiego, opolskiego, śląskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego,
  • Przygotowywanie ofert pod kątem potrzeb klienta,
  • Prowadzenie negocjacji, zawieranie umów oraz obsługa posprzedażowa,
  • Doradztwo techniczne w zakresie filtrów powietrza,
  • Budowanie trwałych relacji z klientami.

oczekujemy

  • Doświadczenia w sprzedaży produktów technicznych,
  • Znajomości technik sprzedaży i negocjacji,
  • Nastawienia na realizację wyznaczonych celów,
  • Samodzielności oraz bardzo dobrej organizacji pracy,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,