przezbrajacz, kartoszyno

lokalizacja
kartoszyno, pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

katarzyna zalewska+48 667885855
numer referencyjny
/176/05/2020/KZ - 63694

opis stanowiska

Szukasz pracy, która rozwinie Twoje umiejętności? Masz już doświadczenie jako przezbrajacz lub pracownik działu utrzymania ruchu? Zapoznaj się z naszą ofertą, może to właśnie Ciebie szukamy!

oferujemy

  • premia regulaminowa 17% wynagrodzenia wypłacana co miesiąc!
  • terminowe wynagrodzenie do 10 każdego miesiąca !
  • kompleksowe szkolenie - istnieje możliwość zdobycia uprawnień na suwnice!
  • zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia do pracy bezpośrednio w firmie naszego klienta,
  • plusy z RandstadPlus (pakiet medyczny, karta sportowa).

zadania

  • przygotowanie form wtryskowych do przezbrojenia,
  • przezbrajanie wtryskarek i innych urządzeń, ustawianie parametrów zgodnie z technologią,
  • konserwacja i naprawy form wtryskowych między innymi na stole do konserwacji i obracarce form, wtryskarek i innych urządzeń technicznych,
  • transport ciężkich elementów przy użyciu suwnicy,
  • transport ciężkich elementów przy użyciu wózków jezdniowych,
  • uruchamianie wtryskarek po przezbrojeniu,
  • utrzymanie porządku w standardzie 5S,
  • chęć do nauki budowy form oraz technologii.

oczekujemy

  • mile widziane uprawnienia na suwnice oraz wózki widłowe,
  • znajomość układów elektrycznych, mechanicznych i pneumatycznych będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze wtryskarek,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • rzetelność i sumienność w powierzone zadania,
  • dyspozycyjność na 3 zmiany.
  • doświadczenie jako przezbrajacz lub pracownik działu utrzymania ruchu.

Zainteresowała Cię ta oferta? Masz więcej pytań? Zadzwoń dziś 667 885 855!