purchasing specialist, gdańsk

lokalizacja
gdańsk, pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

paulina koryczan+48 +48 603 305 501
numer referencyjny
/63/05/2020/PK - 63698

opis stanowiska

Chcesz rozwijać się w międzynarodowym środowisku w obszarze zakupów? Interesuje Cię możliwość udziału w projekcie greenfield? Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania, zapoznaj się z naszą ofertą. Mamy dla Ciebie propozycję - aktywnie rozwijająca się skandynawska firma rozszerza swój zespół.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • współpracę z firmą o międzynarodowych standardach
  • opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie

zadania

  • realizacja strategii zakupowej organizacji oraz wsparcie własnym doświadczeniem,
  • koordynacja procesów wraz z pozostałymi działami firmy,
  • zarządzanie określonymi kategoriami produktowymi zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem oraz stałe monitorowanie rynku,
  • bieżący kontakt z dostawcami oraz klientami,
  • optymalizacja procesów zakupowych oraz warunków współpracy,
  • analizowanie i raportowanie procesów zakupowych,
  • bieżąca ocena dostawców.

oczekujemy

  • doświadczenie w obszarze zakupów produkcyjnych oraz nieprodukcyjnych, w procesach pozyskiwania nowych dostawców i negocjacjach (sourcing),
  • zaawansowana znajomość oprogramowania ERP,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)
  • umiejętność negocjacji oraz podtrzymywania relacji biznesowych,
  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu.

Employment agency – number 47