qa tester / almelo / holandia

lokalizacja
almelo, zagranica
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

numer referencyjny
/151/09/2020/EI - 65443

opis stanowiska

Interesuje Cię praca za granicą, która pozwoli szlifować Ci język angielski i rozwijać się zawodowo?

Połącz przyjemne z pożytecznym! Wyjedź z nami do Holandii!

Czekamy na Ciebie z super ofertą.

oferujemy

  • pracę za pośrednictwem największych agencji pracy w Holandii: Randstad oraz Tempo-Team
  • najniższe opłaty za zakwaterowanie oraz ubezpieczenie
  • dojazd do pracy samochodem służbowym (z możliwością użytkowania do celów prywatnych)
  • wynagrodzenie 13,69 euro na godzinę plus 16% dodoatku stałego doliczanego do kazdej godziny pracy
  • możliwość awansu na wyższe stanowisko
  • opieka polskojęzycznego koordynatora na miejscu

zadania

  • Wykonywanie zleconych prac na serwerach lub systemach rack
  • Wykonywanie aktualizacji i testów w systemach serwerowych lub szafowych za pośrednictwem pliku
  • Koordynowanie przepustowości produktu w środowisku testowym
  • Wdrażanie ulepszeń lub aktualizacji
  • Zapewnienie, że każdy system jest testowany zgodnie z testem i aktualizacją
  • Analizowanie przyczyny problemów z oprogramowaniem i sprzętem
  • Utrzymywanie czystego i bezpiecznego środowiska pracy oraz przestrzeganie wszystkich opublikowanych zasad bezpieczeństwa
  • Wspomaganie kierownictwa, zalecając ulepszenia procesów testowania
  • Odpowiedzialność za kontrolę jakości podczas wykonywania zadań

oczekujemy

  • Podstawowa znajomość MS Office - Word, Excel, PowerPoint
  • Doświadczenie serwera OEM / ODM
  • Znajomość metodologii testowania i umiejętność przestrzegania instrukcji roboczych
  • Znajomość sterowania produkcją (SFC)
  • Umiejętność prawidłowego posługiwania się lekkimi narzędziami elektronicznymi i ręcznymi
  • Dobra znajomość systemów operacyjnych Microsoft i Linux
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność identyfikowania i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność jasnego komunikowania się
  • Wykazać dużą dbałość o szczegóły;
  • Wykształcenie min. średnie kierunkowe
  • 1-2 letnie doświadczenie na podobnym stanowiku