qa tester hardware & software / almelo / holandia

lokalizacja
almelo, zagranica
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

numer referencyjny
/151/09/2020/EI - 65443

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w testowaniu hardware & software? pragniesz osiągnąć kolejny poziom rozwoju w zagranicznej firmie?

Zgłoś się już dziś, a zaproponujemy Ci możliwość pracy w firmie, która specjalizuje się w produkcji serwerów typu RACK dla największych odbiorców ze świata IT. Firma, w tym roku, otworzyła kolejny zakład produkcyjny w Almelo w Holandii. Obecnie poszukują specjalistów takich jak Ty!

oferujemy

  • zatrudnienie na dłuższy okres czasu na warunkach holenderskiej umowy o pracę
  • praca na dwie zmiany. Wynagrodzenie za godzinę brutto wynosi: 13,69 euro pierwsza zmiana / 15,88 euro druga zmiana
  • zakwaterowanie służbowe
  • dojazd do pracy samochodem służbowym (z możliwością użytkowania do celów prywatnych)
  • opieka polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • możliwość awansu na wyższe stanowisko
  • szkolenia wprowadzające i rozwojowe
  • praca z nowoczesnymi technologiami w obszarze mass storage i data centre

zadania

  • wykonywanie testów hardware & software systemów serwerów typu RACK przy użyciu zautomatyzowanych programów testujących
  • usuwanie błędów oprogramowania (bug fixing) oraz wymiana wadliwych podzespołów elektronicznych (2nd level fixes)
  • wykonywanie aktualizacji oprogramowania

oczekujemy

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1)
  • minimum 6 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku pracy (preferowane serwery OEM / ODM)
  • dobra znajomość Windows i / lub Linux OS
  • umiejętność posługiwania się narzędziami do napraw elektronicznych

Zachęcamy do aplikowania bądź skontaktuj się z nami (+) 667 890 038