quality check expert, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Bankowość
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

alicja ryłek+48 609306703
numer referencyjny
/183/05/2020/AR - 63704

opis stanowiska

Obszar KYC Customer Due Diligence nie ma dla Ciebie tajemnic, a dodatkowo biegle posługujesz się językiem angielskim? Chcesz mieć swobodę działania i rozwijać się w jednej z najbardziej rozpoznawalnych i innowacyjnych organizacji z sektora bankowego?

Jeśli tak, mamy ofertę idealną dla Ciebie! Dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko Quality Check Experta do nowego zespołu w Warszawie.

Nie czekaj! Aplikuj

oferujemy

  • Proces rekrutacyjny w formie zdalnej
  • Elastyczne godziny pracy (8-10), umowa o pracę
  • Rozwój zawodowy (szkolenia, certyfikaty)
  • Międzynarodowe projekty i środowisko
  • Świadczenia pozapłacowe (opieka medyczna, karta Multisport, lekcje angielskiego, szkolenia)
  • Strefy relaksu i rozrywki
  • Imprezy sportowe

zadania

  • Weryfikacja analiz due diligence i dokumentacji, ocena ich jakości
  • Współpraca z innymi zespołami w ramach organizacji
  • Planowanie działań mających na celu poprawę jakości
  • Prowadzenie szkoleń dla analityków
  • Analiza porównawcza zespołów

oczekujemy

  • Co najmniej 4 lata doświadczenia zawodowego w obszarze KYC Customer Due Diligence
  • Doświadczenia w prowadzeniu badań due diligence (w wyszukiwaniu informacji, analizie danych i prowadzeniu dokumentacji procesowej)
  • Rozumienia globalnego systemu finansowego i bankowości, a także wymogów sprawozdawczości regulacyjnej oraz skutków braku zgodności
  • Dokładności i rzetelności
  • Biegłego języka angielskiego
  • Wyższego wykształcenia