r2r intercompany accountant, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
12
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Usługi finansowe
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

adrianna fic+48 697 580 236
numer referencyjny
/706/10/2018/AF - 54847

opis stanowiska

Czy chcesz pracować w międzynarodowej korporacji w Warszawie? Masz już pierwsze doświadczenie w finansach oraz w procesach intercompany i chcesz się rozwijać w tym kierunku? Jeśli znasz do tego biegle język angielski- szukamy właśnie Ciebie!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony
  • benefity: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i kartę sportową
  • dofinansowanie do biletów ZTM
  • dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin
  • biuro w dogodnej lokalizacji

zadania

  • wykonywanie transakcji i przepływów między spółkami należącymi do głównej firmy
  • przygotowywanie raportów i analiz dla wewnętrznych podmiotów
  • nadzorowanie różnice w saldach, a następnie niwelowanie ich dla optymalnych wyników
  • współpraca z zespołem, aby spełnić wymagania m.in. audytów wewnętrznych i zewnętrznych

oczekujemy

  • biegłej znajomości języka angielskiego
  • wykształcenia kierunkowego
  • doświadczenia w finansach lub księgowości, z procesami intercompany (najlepiej w dziale AP - zobowiązań i fakturowaniu)
  • chęci rozwoju w obszarze finansów
  • mile widziana znajomość programu SAP