recepcjonista/ka na zastępstwo, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Administracja, Obsługa techniczna

kontakt w randstad

justyna wielgórska+48 607373586
numer referencyjny
/381/10/2018/JW - 54550

opis stanowiska

Chciałabyś/byś zdobyć doświadczenie w obszarze pracy biurowej? Szukasz pracy stałej, ale do momentu znalezienia odpowiedniej oferty, chętnie podejmiesz się dorywczej pracy na recepcji? Być może jesteś studentką/em i chciałabyś/byś wykorzystać aktywnie wolne dni w trakcie tygodnia?

Jeżeli tak zapraszamy do współpracy!

oferujemy

  • pracę w znanych globalnych firmach na południu Warszawy: głównie Mokotów, Włochy, Wilanów.
  • terminy pracy dostosowane do Twoich możliwości!
  • możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń w obszarze administracji
  • wynagrodzenie w granicach od 16zł/h brutto do nawet 23 zł/h brutto, w zależności od klienta

zadania

  • prace pomocne na recepcji
  • przyjmowanie gości
  • zarządzanie korespondencją
  • przełączanie rozmów telefonicznych
  • inne zadania zlecone w trakcie zastępstwa

oczekujemy

  • chęci do współpracy w ramach zastępstw na recepecji
  • dyspozycyjności min. 2 pełne dni w tygodniu
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w pracy biurowej

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47 Oferta pracy tymczasowej