recepcjonista/ka, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aleksandra paździor+48 601062557
numer referencyjny
/243/01/2019/AP - 56020

opis stanowiska

Dołącz do międzynarodowej firmy z dużymi tradycjami. Pracuj dla lidera produkcji stali w Polsce oraz jednego z najnowocześniejszych producentów w Europie.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko: recepcjonista/ka.

Nie zwlekaj, aplikuj już dziś!

oferujemy

  • umowa o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy)
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00
  • benefity pozapłacowe (opieka medyczna, karta sportowa)
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • wdrożenie na stanowisku pracy

zadania

  • dbałość o pocztę, kurierów, przekierowywanie rozmów, przyjmowanie gości (również zagranicznych, obsługa centrali firmy)
  • dbałość o sprawy administracyjne
  • dbałość o zamówienia art. biurowych i użytkowych w firmie
  • pomoc we wprowadzaniu faktur

oczekujemy

  • dobra organizacja czasu pracy
  • wysoka kultura osobista
  • profesjonalizm w wypowiadaniu się oraz zachowaniu
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane