recepcjonista/ka, legnica

lokalizacja
legnica, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Administracja, Obsługa techniczna

kontakt w randstad

beata krusicka+48 601 405 193
numer referencyjny
/626/10/2018/AP - 54764

opis stanowiska

Chcesz poszerzać swoje doświadczenie w pracy biurowej i rozpocząć współpracę z firmą, która daje możliwości rozwoju? Lubisz międzynarodowe środowisko i miłą atmosferę? Interesujesz się zagadnieniami z branży HR i wiążesz swoją przyszłość z tą dziedziną? Jeżeli tak, zapraszamy do współpracy.

oferujemy

  • ciekawą pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • duże możliwości rozwoju: opieka doświadczonego pracownika, możliwość konsultacji na każdym etapie pracy, nauka przez doświadczenie, szkolenia na wysokim poziomie
  • miłą atmosferę pracy
  • dodatkowe benefity

zadania

  • obsługa recepcji biura
  • redagowanie i publikacja ogłoszeń o pracę
  • umawianie spotkań z kandydatami do pracy
  • przyjmowanie kandydatów i pracowników
  • prezentowanie ofert pracy
  • odbieranie telefonów, wysyłanie i odbieranie korespondencji
  • dbanie o wyposażenie biura
  • prowadzenie teczek personalnych pracowników
  • archiwizacja dokumentów
  • w razie potrzeby wspieranie innych członków zespołu

oczekujemy

  • znajomości języka angielskiego na poziomie dobrym​
  • pierwszych​ doświadczeń​ zawodowych​
  • doświadczenia w pracy z klientem
  • komunikatywności
  • odpowiedzialności
  • umiejętności pracy w zespole
  • orientacji na cel
  • dokładności
  • silnej​ motywacji do pracy na danym ​stanowisku