recepcjonista/ka, warszawa

kontakt w randstad
justyna wielgórska - 607373586, randstad
rodzaj pracy
praca tymczasowa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
obszar
administracja biurowa
numer referencyjny
/35/08/2018/JW - 53068

opis stanowiska

Chcesz poznać pracę w centrali międzynarodowej firmy? Lubisz pracę z ludźmi,a praca z dokumentami nie stanowi dla Ciebie problemu?

Wilanów jest dla Ciebie dogodną lokalizacją?

Jeżeli tak, to znak, że ta oferta jest dla Ciebie!

oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie na Wilanowie
  • biurowe godziny pracy
  • miłą atmosferę pracy
  • możliwość skorzystania z benefitów

zadania

  • zarządzanie kalendarzem spotkań Zarządu
  • organizacja spotkań oraz podróży służbowych
  • rejestracja faktur
  • wsparcie biura Zarządu
  • zarządzanie centralą telefoniczną
  • dbanie o prawidłowy obieg faktur w firmie

oczekujemy

  • chęci i motywacji do pracy
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym
  • mile widziane doświadczenie

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47. Oferta pracy tymczasowej.