recepcjonistka na zastępstwa, warszawa

kontakt w randstad
małgorzata kamińska - 607704801, randstad
rodzaj pracy
praca tymczasowa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
obszar
administracja biurowa
numer referencyjny
/16/09/2018/MK - 53662

opis stanowiska

Szukasz pracy stałej ale do tego czasu nie chcesz siedzieć w domu tylko zarabiać i zdobywać doświadczenie? Studiujesz i Twój grafik pozwala Ci na kilka godzin lub dni w tygodniu by podjąć pracę biurową? Masz inne codzienne zobowiązania i chętnie dorobisz sobie?

Współpracuj z Randstad jako RECEPCJONISTA/KA na zastępstwo!

oferujemy

  • pracę w tygodniu która jest dostosowana do Twojego czasu
  • atrakcyjne godzinowe wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę przez Randstad
  • praca nie wcześniej jak od 9.00 a nie później jak do 18.00
  • praca w centrum Warszawy wyłącznie w znanych firmach
  • niewykluczona dalsza i dłuższa współpracy dla osób dyspozycyjnych

zadania

  • wspieranie pracy na recepcji
  • obsługiwanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej w firmie
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji
  • wspieranie pracy innych działów
  • przyjmowanie gości/obsługiwanie sale konferencyjne

oczekujemy

  • chęci do pracy
  • komunikatywnie posługiwać się językiem angielskim
  • mieć jakiekolwiek doświadczenie w pracy biurowej lub innej
  • komunikatywność dokładność i uśmiech !