recruitment consultant, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

alicja ryłek+48 609306703
numer referencyjny
/199/06/2019/AR - 58954

opis stanowiska

Dołącz do zespołu Randstad Professionals i rozwijaj u lidera na rynku! Obecnie poszukujemy konsultanta który będzie odpowiedzialny za rozwój i realizację rekrutację w ramach jednej ze specjalizacji specjalizacji: sprzedaż & marketing, Logistyka & Inżyniera, Finanse , IT.

Dowiedz się jak się pracuje w duchu naszej misji: human forward

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowie o pracę, bez okresu próbnego
  • opiekę medyczną, kartę sportową
  • jasny system premiowy umożliwiający osiąganie premii co miesiąc
  • szkolenia wprowadzające, doszkalające ( akademia rekrutacji, akademia sprzedaży, kompetencje miękkie)
  • możliwość uczestniczenia w różnorodnych projektach ogólnofirmowych
  • elastyczny czas pracy, możliwość pracy w systemie home office raz w tygodniu
  • możliwość udziału w różnych projektach ogólnofirmowych, konkursach
  • dofinansowanie do nauki ( studia podyplomowe, nauka języka angielskiego)
  • możliwość specjalizacji

zadania

  • nawiązywanie relacji biznesowych poprzez kontakty telefoniczne oraz spotkania biznesowe
  • bycie doradcą i ekspertem dla klientów oraz kandydatów
  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne (sprzedaż, finanse, inżynieria, logistyka, IT)
  • raportowanie
  • współpraca z zespołem

oczekujemy

  • doświadczenia w obszarze sprzedaży usług/produktów dla klienta biznesowego
  • umiejętność profesjonalnej obsługi i opieki nad klientem
  • doświadczenia w rekrutacji
  • min. komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • nastawienia na cel
  • samodzielności i kreatywności
  • silnej motywacji do rozwoju w rekrutacji oraz sprzedażu usług HR