referent ds. administracyjno-rekrutacyjnych, kornice

lokalizacja
kornice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

dominika rak+48 693470027
numer referencyjny
/479/02/2021/NM - 68330

opis stanowiska

Poszukujemy na stanowisko referent ds. administracyjno-rekrutacyjnych.

Chciałabyś/chciałbyś rozwijać swoje doświadczenie w tym kierunku bądź zdobyć pierwsze kwalifikacje?

Serdecznie zapraszamy do aplikcji!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę,
  • wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia,
  • godziny pracy: 6:00-14:00, 8:00-16:00
  • miejsce podjęcia pracy: Kornice,
  • dodatkowe benefity karta OK System (tańsze bilety do kina, karnety na siłownie), prywatna opieka medyczna Medicover,
  • szkolenia wprowadzające oraz doskonalące,
  • zatrudnienie od zaraz

zadania

  • obsługa kandydata oraz klienta zarówno stacjonarnie jak i telefonicznie,
  • prowadzenie bieżących spraw biurowych,
  • przygotowywanie i publikacja ofert pracy,
  • analiza i selekcja CV kandydatów,
  • prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych w firmie,
  • aktywne poszukiwanie/pozyskiwanie kandydatów,
  • przygotowywanie raportów, rozliczeń i rekomendacji,
  • terminowe przygotowywanie dokumentów,
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy,
  • prowadzenie akt pracowniczych

oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dyspozycyjności do podjęcia pracy,
  • chęci i zaangażowania,