referent ds. księgowości, słubice

lokalizacja
słubice, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
zadaniowy

kontakt w randstad

sylwia kołakowska+48 667700253
numer referencyjny
/536/10/2018/MG - 54432

opis stanowiska

Masz doświadczenie w księgowości? Szukasz nowych wyzwań? Zgłoś się do nas. Mamy atrakcyjną ofertę pracy w Słubicach.

oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dofinansowanie dojazdów do pracy

zadania

  • prowadzenie ewidencji finansowo- księgowej firmy
  • sporządzenie i prowadzenie dokumentacji INTRASTAT
  • sporządzanie i prowadzenie rozliczeń z zakresu podatku od towarów i usług VAT
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych i prowadzenie wymaganych przepisami podatkowymi i innymi ewidencji i dokumentacji
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia posiadanego przez zakład

oczekujemy

  • wykształcenia minimum średniego ekonomicznego
  • min. rocznego doświadczenia zawodowego w zakresie księgowości i finansów
  • znajomości zagadnień i przepisów z zakresu ustawy o rachunkowości, organizacji systemu księgowego
  • znajomości zagadnień z zakresu VAT
  • znajomości zagadnień z zakresu prawa celnego i prawa handlowego
  • umiejętności pracy w grupie
  • komunikatywności