referent/ka ds. magazynowych, błonie

lokalizacja
błonie, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja

kontakt w randstad

marta karczmarczyk+48 515087423
numer referencyjny
/256/06/2018/MK - 51725

opis stanowiska

Zastanawia Cię jak wygląda produkcja majonezów, musztard, sosów? Chcesz pracować w miłym zespole? Szukasz pracy od zaraz? Mamy ofertę dla Ciebie! Dla naszego Klienta firmy z branży FMCG poszukujemy kandyda do pracy na stanowisku: referent/ka ds. magazynowych - miejsce pracy Błonie

Dla naszych Pracowników Tymczasowych przygotowaliśmy pakiet benefitów Randstad Plus. Odkryj PLUSy pracy z Randstad! Dowiedz się więcej na www.randstad.pl/kandydat/randstad-plus/

oferujemy

  • stawkę godzinową 19 zł/h brutto
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • umowę o pracę tymczasową (ZUS, urlop, świadczenia)
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa)

zadania

  • wystawianie dokumentów magazynowych
  • rejestracja zamówień i zleceń transportowych
  • dbanie o terminowe i i ilościowe realizacje zamówień Klientów
  • wydawanie i przyjmowanie zamówień

oczekujemy

  • rzetelności i zaangażowania
  • dokładności
  • książeczki sanepid
  • podstawowa znajomość Excela

Jesteś zainteresowany/a – zadzwoń lub wyślij sms - a o treści ‘”REFERENT” pod numer numer 515 087 423– oddzwonimy i udzielimy Ci więcej szczegółów!

Możesz też aplikować za pośrednictwem portalu.

Dziękujemy za wszystkie aplikacje.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.