regionalny doradca handlowy, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
zadaniowy

kontakt w randstad

antonina zagwojska+48 697 700 323
numer referencyjny
/233/08/2019/AZ - 60091

opis stanowiska

Podejmij pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z ponad 150-letnią tradycją. Pracuj dla jednego z czołowych dostawców przemysłowych pokryć walców!

oferujemy

  • umowę o pracę
  • ciekawą pracę w trybie Home Office i elastyczne godziny pracy
  • wynagrodzenie podstawowe plus premię
  • rozbudowany system szkoleń wprowadzających
  • narzędzia niezbędne do pracy (telefon, laptop, samochód)
  • kartę Multisport
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

zadania

  • osobie na tym stanowisku będzie podlegał region wschodnich Niemiec, wzdłuż granicy z Polską
  • praca w trybie Home Office na terenie Polski, a spotkania z klientami zlokalizowanymi na terenie Niemiec
  • pozyskiwanie nowych klientów na podległym regionie
  • realizacja i rozwój strategii biznesowej przez aktywną sprzedaż (B2B)
  • wsparcie merytoryczne klientów w temacie pokryć walców z gumy, poliuretanu, kompozytów i węglika

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego (preferowane: inżynier handlowy, inżynier sprzedaży, magister marketingu, inżynier techniczny)
  • minimum 3 lat doświadczenia w sprzedaży
  • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego <- Warunek konieczny
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie mile widziana
  • prawa jazdy kategorii B i gotowości do wyjazdów służbowych
  • dobrej znajomości programów pakietu Microsoft Office