regionalny doradca techniczno-handlowy, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena karolczyk+48 +665705655
numer referencyjny
/74/03/2021/MK - 68533

opis stanowiska

W związku z dużym rozwojem dla jednego z naszych klientów poszukujemy przedstawiciela handlowego na południe Polski. Jeśli masz kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży lub rozwoju biznesu w sektorze prywatnym lub publicznym B2B nie zwlekaj i aplikuj na poniższą ofertę!

oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Atrakcyjna podstawa oraz możliwość uzyskania premii
  • Narzędzia do pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
  • Szkolenia wdrożeniowe
  • Możliwość rozwoju

zadania

  • Aktywna sprzedaż i rozwijanie relacji z Klientami na powierzonym regionie (Polska południowa)
  • Realizacja celów sprzedażowych i ich rozwój poprzez regularne wizyty u klientów
  • Zarządzanie utrzymaniem i rozwojem umów ramowych z Klientami
  • Monitorowanie rynku na powierzonym regionie
  • Ustalenie i realizacja założeń budżetowych
  • Przygotowanie ofert handlowych, prezentacji sprzedażowych, raportów
  • Reprezentowanie firmy (targi branżowe, konferencje itp.)

oczekujemy

  • Wykształcenia wyższego (magisterskie, ew. inżynierskie)
  • Doświadczenia w sprzedaży lub rozwoju biznesu w sektorze prywatnym i/lub publicznym B2B - minimum 2 lata - np. w branży vendingowej, food delivery, nieruchomości
  • Silnej orientacji na klienta
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych, komunikacyjnych i negocjacyjnych
  • Bardzo dobrej znajomości programów MS Excel i Word (przygotowywanie obliczeń, biznesplanów, ofert)
  • Doświadczenia w nawiązywaniu relacji z osobami zajmującymi stanowiska kierownicze i pełniące funkcje publiczne (gmina itp.)
  • Doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku

Mile widziane:

znajomość j. angielskiego