regionalny dyrektor serwisu, chorzów

lokalizacja
chorzów, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Budownictwo, Górnictwo, Rzemiosło
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aleksandra stryczek+48 +48 605 131 666
numer referencyjny
/197/02/2021/AS - 68057

opis stanowiska

Dla naszego Klienta, lidera dystrybucji maszyn budowlanych rozpoczęliśmy proces rekrutacyjny na stanowisko regionalny dyrektor serwisu.

Jeżeli posiadasz 3 letnie doświadczenie na stanowisku kierownika serwisu w branży technicznej, to nie czekaj, aplikuj. Taka rola nie zdarza się często.

oferujemy

  • umowę o pracę w stabilnej firmie ( pierwsza umowa na okres próbny, kolejna na czas nieokreślony )
  • atrakcyjny system premiowy
  • niezbędne narzędzia pracy ( samochód służbowy, laptop, telefon)
  • ubezpieczenie na życie
  • system wdrożeniowy
  • miejsce pracy Czeladź

zadania

  • sprzedaż i realizację usług serwisu maszyn dla klientów zewnętrznych i wewnętrznych w regionie,
  • zarządzanie zespołem sprzedaży i realizacji usług serwisowych,
  • dbanie o wysoką jakość i wydajność pracy serwisu zgodnie z polityką firmy i zasadą opłacalności w celu uzyskania jak najwyższego wyniku finansowego.
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez utrzymywanie kontaktu z klientami.
  • współpraca z działem serwisu, finansowym, hr oraz z klientami zewnętrznymi
  • odpowiedzialność za budżet

oczekujemy

  • Wykształcenie: wyższe techniczne lub ekonomiczne
  • Doświadczenie zawodowe: 3 lata pracy na stanowisku kierownika serwisu w branży technicznej
  • Znajomość języków obcych: język angielski – średnio zaawansowany – B1
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Znajomość zagadnień technicznych
  • Zdolności przywódcze