regionalny kierownik sprzedaży ds. finansowania fabrycznego samochodów użytkowych, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

kategoria
Usługi finansowe
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

katarzyna lewczuk+48 667 500 197
numer referencyjny
/208/02/2019/KL - 56663

opis stanowiska

Chcesz rozwijać swoją karierę w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej dziedzinie? Pasjonuje Cię branża motoryzacyjna? Mamy ofertę idealnie odpowiadającą na Twoje potrzeby!

oferujemy

  • zatrudnienie u lidera w branży
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • bardzo konkurencyjne wynagrodzenie
  • pracę w trybie home office
  • uczestnictwo w wielu ciekawych projektach

zadania

  • nawiązywanie i rozwijanie relacji handlowych z dealerami, w celu zwiększenia sprzedaży produktów oferowanych przez firmę
  • kontakt z klientami kupującymi auta ciężarowe
  • odpowiedzialność za realizację założonych planów sprzedażowych
  • odbywanie spotkań z powierzonymi dealerami i ich pracownikami- prowadzenie szkoleń produktowych dla dealerów i handlowców z zakresu oferowanych rozwiązań finansowych
  • odpowiedzialność za rozwój handlowców sieci dealerskiej- badanie potrzeb szkoleniowych oraz możliwości maksymalizacji wzrostu sprzedaży usług finansowych
  • raportowanie do centrali
  • udział w targach branżowych organizowanych na poziomie krajowym lub lokalnym w przypisanym regionie i pomoc w ich organizacji

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe z zakresu finansów lub ekonomii
  • doświadczenie w sprzedaży usług finansowych w branży automotive
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • dużej proaktywności i chęci do działania
  • wysoce rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
  • zadaniowego podejścia do pracy- ścisłe nastawionego na osiąganie założonych celów
  • bardzo dobrej organizacji czasu własnej pracy