regionalny kierownik sprzedaży (usługi finansowe), poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

natalia pawłowska+48 605262708
numer referencyjny
/469/12/2020/NP - 67328

opis stanowiska

Jeśli posiadasz doświadczenie w leasingu finansowym i chciałbyś rozwijać swoje kompetencje w międzynarodowej, uznanej firmie koniecznie zapoznaj się z poniższą ofertą!

Nasz Klient to lider w swojej branży, który zapewnia dużą samodzielność oraz ciągły rozwój zawodowy!

oferujemy

  • stanowisko pełne wyzwań zawodowych w nowym oddziale
  • praca w stabilnej, międzynarodowej organizacji
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus premia roczna)
  • dużą samodzielność w działaniu
  • udział w profesjonalnych szkoleniach sprzedażowych i produktowych

zadania

  • zarządzanie sprzedażą w regionie (sprzedaż usług finansowych)
  • nawiązywanie relacji handlowych z dealerami w celu zwiększenia sprzedaży produktów oferowanych przez firmę
  • realizacja planów sprzedażowych
  • spotkania handlowe z powierzonymi dealerami
  • dbanie o ciągły rozwój sieci dealerskiej
  • szkolenia produktowe
  • ścisła współpraca i nadzór nad z punktami obsługi klientów
  • udział w targach branżowych
  • monitoring konkurencji

oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku (sprzedaż usług finansowych)
  • znajomości zagadnień leasingu finansowego i operacyjnego
  • wykształcenia wyższego (z zakresu finansów, ekonomii)
  • kompetencji sprzedażowych
  • wysokich umiejętności interpersonalnych
  • prawa jazdy kat. B
  • nastawienia na realizację celów sprzedażowych
  • znajomość języka angielskiego jest mile widziana (międzynarodowe środowisko pracy)