regionalny kierownik sprzedaży, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

diana palak+48 609508400
numer referencyjny
/227/08/2019/DP - 60064

opis stanowiska

Chcesz pracować w firmie, która pozwoli Ci na rozwinięcie umiejętności zarządzania zespołem, a jednocześnie doceni wiedzę techniczną? Jeśli tak, zachęcam do aplikowania.

oferujemy

  • praca w prężnie rozwijającej się firmie, należącej do międzynarodowej struktury
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
  • narzędzia pracy (auto służbowe, laptop/iPad, telefon)
  • opieka medyczna również dla członków rodziny
  • cykl szkoleń wdrożeniowych oraz produktowych

zadania

  • planowanie obrotów i wysokości marży wraz ze strukturą sprzedaży ustaloną z Zarządem
  • koordynacja działań i organizacja sprzedaży podległej grupy handlowców dbałość o równomierny rozwój każdego z podległych handlowców
  • rzetelna ocena pracy podległych handlowców wg kryteriów ustalonych z Zarządem
  • dbałość o przestrzeganie zasad sprzedaży, ustalonych w strukturze Pracodawcy, wśród podległych handlowców
  • uczestnictwo i koordynowanie działań rekrutacyjnych w ramach swojej grupy sprzedażowej
  • realizacja miesięcznych planów sprzedaży
  • realizacja miesięcznych planów w zakresie pozyskiwania nowych klientów

oczekujemy

  • min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu grupą handlowców
  • doświadczenie w sprzedaży wysokiej jakości towarów
  • znajomość kwestii technicznych
  • min. średnie wykształcenie o profilu technicznym
  • znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego - mile widziana
  • znajomość pakietu MS Office (Excel)
  • prawo jazdy
  • odpowiedzialność oraz duże zaangażowanie