regionalny kierownik sprzedaży, rawa mazowiecka

lokalizacja
rawa mazowiecka, łódzkie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

ewelina czartoryjska+48 669 230 933
numer referencyjny
/173/11/2018/EC - 55033

opis stanowiska

Masz doświadczenie w sprzedaży B2B oraz w pozyskiwaniu inwestycji na rynku budownictwa przemysłowego? Lubisz pracować w trybie home office? Aplikuj! Aktualnie szukamy osoby do rozwoju sprzedaży na terenie woj. łódzkiego.

oferujemy

  • umowę o pracę w stabilnej firmie produkcyjnej
  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. dofinansowanie do wczasów, bony świąteczne, kursy językowe)
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus premie uzależnione od sprzedaży
  • zapewnione narzędzia pracy
  • zdobycie cennego doświadczenia zawodowego
  • pracę w trybie home office

zadania

  • sprzedaż produktów i usług firmy na terenie woj. łódzkiego
  • utrzymywanie relacji handlowych z klientami  i aktywne poszukiwanie nowych inwestycji
  • kompleksowa obsługa i pozyskiwanie zamówień
  • monitoring rynku

oczekujemy

  • min. 2-letniego doświadczenia w sprzedaży B2B na rynku budownictwa przemysłowego i pozyskiwaniu nowych inwestycji
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • samodzielności oraz umiejętności w zakresie komunikacji interpersonalnej
  • biegłej znajomość obsługi komputera (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint)
  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość języka angielskiego