regionalny przedstawiciel handlowy, gorzów wielkopolski

lokalizacja
gorzów wielkopolski, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

alicja kozłowska+48 605303807
numer referencyjny
/40/03/2019/AK - 57116

opis stanowiska

Masz doświadczenie w pozyskiwaniu klientów z sektora B2B? Czujesz, że dobrze odnajdziesz się w sprzedaży elementów automatyki przemysłowej? Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko regionalnego przedstawiciela, który będzie obsługiwał woj. lubuskie i zachodnio-pomorskie.

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z Klientem
  • wynagrodzenie podstawowe + premia
  • samochód służbowy, telefon, laptop
  • szkolenia wdrożeniowe
  • po okresie próbnym pakiet socjalny: karta Multisport lub ubezpieczenie grupowe

zadania

  • organizowanie procesu sprzedaży i pozyskiwanie nowych klientów B2B
  • prowadzenie aktywnych działań handlowych wspomagających proces sprzedaży na terenie dwóch województw: (lubuskie, zachodnio-pomorskie)
  • utrzymanie pozytywnych relacji z pozyskanymi klientami
  • nadzór nad realizacją zamówień u kluczowych klientów firmy
  • realizowanie założonych planów sprzedaży
  • monitorowanie oraz analiza rynku
  • raportowanie działań w systemie CRM
  • udział w konferencjach i targach branżowych

oczekujemy

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętności praktycznego wykorzystania technik sprzedaży i negocjacji
  • wysokiej motywacji i silnego nastawienia na osiąganie założonych celów
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych
  • znajomości programu MS Office
  • prawa jazdy kat. B