regionalny przedstawiciel techniczno-handlowy, gliwice

lokalizacja
gliwice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena karolczyk+48 +665705655
numer referencyjny
/180/07/2020/MK - 64516

opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem firmy dla naszego klienta, lidera w dystrybucji wyrobów stalowych w Polsce i w Europie poszukujemy Regionalnego Przedstawiciela Techniczno-Handlowego. Jeżeli masz doświadczenie w sprzedaży usług lub produktów B2B (najlepiej w branży hutniczej), dobrze komunikujesz się w języku angielskim i jesteś gotowy do częstych wyjazdów, aplikuj na poniższą ofertę.

oferujemy

•Przyjazną atmosferę

•Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

•Samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy

•Możliwość uzyskania premii

•Szkolenie wdrożeniowe

zadania

•Realizacja celów sprzedażowych poprzez profesjonalne doradztwo dla klientów

•Opieka nad dotychczasowymi klientami oraz aktywne zdobywanie nowych klientów na powierzonym regionie (polska południowa: woj. śląskie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie)

•Negocjacje ofert oraz monitorowanie zapytań ofertowych

•Zbieranie informacji o rozwoju rynku

oczekujemy

•Doświadczenia na podobnym stanowisku (około 4. lat)

•Doświadczenia w sprzedaży usług lub produktów B2B

•Znajomości j. angielskiego w stopniu komunikatywnym (minimum B2)

•Znajomości branży hutniczej

• Umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office

•Znajomości technik sprzedaży i negocjacji

•Dyspozycyjności i gotowości do częstych wyjazdów

Mile widziane:

• dużym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży prętów ze stali

specjalnych (S355J2, C45, 41Cr4, 16MnCr5, 42CrMo4, 34CrNiMo6, itd.)