regionalny technik serwisu, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

elżbieta seroka+48 667580053
numer referencyjny
/612/11/2018/ES - 55550

opis stanowiska

Lubisz pracę w ruchu i kontakt z ludźmi? Jesteś złotą rączką i masz smykałkę techniczną? Ta oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta, renomowanego producenta pomp próżniowych, dmuchaw i sprężarek, poszukujemy osób do pracy mobilnej na terenie województw: świętokrzyskiego, podkarpackiego, małopolskiego, podkarpackiego, śląskiego i częściowo lubelskiego.

oferujemy

  • umowę o pracę
  • zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta
  • pracę w trybie Home Office z dojazdami do Klientów
  • wynagrodzenie podstawowe + system premiowy
  • pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, gwiazdkowe prezenty dla dzieci Pracowników, dofinansowanie do nauki)
  • samochód służbowy, niezbędne narzędzia pracy
  • szkolenia produktowe i wdrożeniowe

zadania

  • realizacja polityki gwarancyjnej i uzgodnionych planów serwisu
  • planowanie, koordynowanie oraz realizacja zleceń serwisowych
  • pozyskiwanie i przygotowywanie ofert dotyczących prac serwisowych
  • przeprowadzanie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego pomp w siedzibie Klienta
  • samodzielne przeprowadzanie testów i pomiarów pomp w siedzibie Klienta
  • szkolenie Klientów z obsługi pomp i pomoc techniczna
  • raportowanie zgodnie ze standardami firmy

oczekujemy

  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży dóbr technicznych z jednoczesnymi kontaktami z Klientami
  • podstawowa wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn
  • prawa jazdy kat. B
  • komunikatywność
  • odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym