regionalny technik serwisu, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technika
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
zadaniowy

kontakt w randstad

karolina polak+48 607215355
numer referencyjny
/454/11/2018/KP - 55288

opis stanowiska

Dołącz do firmy, która jest jednym z największych producentów pomp próżniowych, dmuchaw i sprężarek na skalę globalną !

oferujemy

  • umowę o pracę
  • system premiowy
  • samochód służbowy, narzędzia pracy
  • pakiet socjalny: ubezpieczenie medyczne, PPE, ubezpieczenie na życie, gwiazdkowe prezenty dla dzieci Pracowników, dofinansowanie do nauki

zadania

  • realizacja polityki gwarancyjnej i uzgodnionych planów serwisu
  • planowanie, koordynowanie oraz realizacja zleceń serwisowych
  • pozyskiwanie i przygotowanie ofert dotyczących prac serwisowych
  • przeprowadzanie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego pomp w siedzibie
  • Klienta
  • samodzielne przeprowadzanie testów i pomiarów pomp w siedzibie Klienta
  • szkolenie Klientów z obsługi pomp i pomoc techniczna
  • raportowanie zgodnie ze standardami firmy

Praca mobilna na terenie Dolnego Śląska

oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • podstawowej wiedzy z zakresu mechaniki i budowy maszyn
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • przedsiębiorczości oraz inicjatywy
  • odpowiedzialności oraz samodzielności
  • prawa jazdy kat. B