rekruter pracowników tymczasowych (z językiem ukraińskim), poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

kateryna basyk+48 +48697800873
numer referencyjny
/405/04/2021/KB - 69615

opis stanowiska

To oferta zatrudnienia dla osób ambitnych, dynamicznych i lubiących podejmować wyzwania. Szukamy ludzi z pasją, którzy chcą się rozwijać i budować z nami zespół do obsługi naszego kluczowego klienta - lidera branży e-commerce na świecie. Dołącz do naszego zespołu i poznaj świat rekrutacji masowych.

oferujemy

- możliwość rozwoju w prestiżowym projekcie dla klienta, którego marka rozpoznawalna jest na całym świecie

- umowę o pracę w systemie podstawowym od poniedziałku do piątku

- pakiet szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych

- perspektywę długofalowej współpracy

- codzienną pracę w języku ukraińskim

- miłą atmosferę

zadania

- planowanie, organizowanie i nadzorowanie procesów rekrutacyjnych w oparciu o zamówienie i określony czas realizacji

- prowadzenie spotkań informacyjno- rekrutacyjnych z kandydatami (online)

- obsługa wewnętrznych systemów rekrutacyjnych

- bieżąca obsługa kandydatów - bezpośrednia i telefoniczna

- raportowanie i analiza bieżących danych

oczekujemy

- doskonałych umiejętności interpersonalnych oraz chęci pracy z ludźmi

- inicjatywy, proaktywności i samodzielności w działaniu

- umiejętności działania pod presją czasu

- znajomości i doświadczenia w obsłudze pakietu MS Office (Word, Excel)

Brzmi ciekawie? Zaaplikuj jeszcze dzisiaj.