rekruter/ka- telefoniczna obsługa klienta z językiem ukraińskim, gliwice

lokalizacja
gliwice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

jakub smagło+48 605 194 894
numer referencyjny
/96/10/2020/TK - 65944

opis stanowiska

Stawiasz pierwsze kroki na rynku pracy lub chcesz się rozwijać zawodowo?

Cenisz sobie kontakt z ludźmi i jesteś osobą komunikatywną?

Czeka na Ciebie oferta pracy w firmie o międzynarodowych strukturach, nastawionej na stałe doskonalenie!

Daj nam się poznać- aplikuj!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • współpracę z energicznym zespołem w atrakcyjnej lokalizacji
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • terminowe wynagrodzenie (podstawę + premie)
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa

zadania

  • kontakt telefoniczny z kandydatami rosyjskojęzycznym
  • badanie profilu kandydata poprzez skrócone wywiady telefoniczne prowadzone on-line oraz wideokonferencje
  • wstępne doradztwo zawodowe dla kandydata w zakresie odpowiednich dla niego ofert
  • kierowanie zainteresowanych kandydatów do właściwego rekrutera
  • wprowadzanie danych do systemu

oczekujemy

  • min. wykształcenia średniego (w trakcie studiów)
  • znajomości język ukraińskiego
  • doświadczenia w pracy w obsłudze klienta min. 6 miesięcy
  • dobrej dykcji, umiejętności budowania jasnych, klarownych komunikatów
  • umiejętności nawiązywania kontaktu z rozmówcą
  • sumienności, dokładności w wykonywaniu obowiązków
  • mile widziana wiedza na temat rekrutacji

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.