rekruter/ka, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

iwona jaroszewicz+48 501324897
numer referencyjny
/651/03/2021/IJ - 69111

opis stanowiska

Jesteś osobą energiczną i chętną do działania?

Posiadasz już doświadczenie w obszarze rekrutacji?

Możesz pracować z inspirującymi ludźmi i dalej uczyć się od najlepszych w branży HR!

Zobacz jak może wyglądać Twoja praca w Randstad i wyślij do nas swoją aplikację!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie, dostęp do platformy benefitowej, bezpłatna platforma do nauki języka angielskiego + dofinansowanie do nauki tego języka z lektorem)
  • bogaty pakiet szkoleń wstępnych oraz z zakresu rekrutacji i rozwoju kompetencji miękkich
  • przyjazną atmosferę pracy
  • uczestnictwo w ciekawych projektach
  • szansę na rozwój u lidera wśród agencji pracy tymczasowej

zadania

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych
  • budowanie, utrzymywanie oraz rozwijanie długotrwałych relacji z kandydatami
  • budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy na rynku
  • budowanie bazy kandydatów
  • codzienna współpraca w strukturach firmy

oczekujemy

  • doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • zaangażowania i energicznego działania w dynamicznie zmieniających się warunkach pracy
  • samodzielności oraz komunikatywności
  • umiejętności pracy w zespole, jak również pod presją czasu
  • pozytywnego nastawienia
  • chęci do podejmowania nowych wyzwań
  • mile widziane prawo jazdy kat. B