representative, fund/client accounting, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Usługi finansowe
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

izabela wołyńska+48 697240229
numer referencyjny
/167/11/2018/IW - 55027

opis stanowiska

Chciałbyś rozwijać się w branży finansowej? Posiadasz doświadczenie w finansach lub ukończyłeś studia w tym kierunku? Pracuj w banku inwestycyjnym!

oferujemy

  • chęci rozwoju w branży finansowej;
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe, doświadczenie w finansach lub zainteresowanie tematyką finansową;
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2.

zadania

  • umowę o pracę tymczasową;
  • pracę od poniedziałku do piątku;
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • system szkoleń umożliwiający wdrożenie w specyfikę stanowiska.

oczekujemy

  • przetwarzanie transakcji w systemie rachunkowości funduszy;
  • zrządzanie cyklem życia i instrumentów pochodnych;
  • zapewnienie płynności we wszystkich procesach.