revenue manager, zakopane

lokalizacja
zakopane, małopolskie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Hotelarstwo, Turystyka

kontakt w randstad

żaneta musiał+48 693503233
numer referencyjny
/434/10/2018/ŻM - 54612

opis stanowiska

Jedna z największych i najdynamiczniej rozwijających się sieci hotelowych na świecie. Ponad 1000 hoteli w ponad 100 lokalizacjach, a Ty możesz stać się częścią jednego z nich, w Zakopanem.

Brzmi ciekawie?

Zapoznaj się z ofertą na stanowisko Revenue Manager i zaaplikuj.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę z międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjny pakiet benefitów
  • niezbędny pakiet szkoleń wdrożeniowych oraz podnoszących kwalifikacje

zadania

  • analiza oraz optymalizacja sprzedaży w hotelu
  • obserwacja rynku i działań konkurencji (ruchy cenowe, publikacja nowych ofert)
  • sporządzanie dedykowanych raportów oraz realizacja założeń budżetowych
  • opracowywanie strategii cenowych, doboru kanałów i narzędzi sprzedaży
  • konfiguracja cenników oraz nowych pakietów pobytowych
  • analiza wyników
  • pomoc techniczna przy wprowadzaniu zmian w systemie hotelowym
  • ścisła współpraca z innymi działami
  • znajomość zagadnień marketingowych
  • poszukiwanie nowych kanałów sprzedaży

oczekujemy

  • zdolności analityczne
  • dobra organizacja pracy
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość MS Excel
  • znajomość narzędzi revenue management będzie dodatkowym atutem
  • znajomość specyfiki rynku