reward analyst / specjalista ds. analiz, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aneta łyszkowicz+48 697 581 378
numer referencyjny
/324/08/2019/AŁ - 60125

opis stanowiska

Podejmij wyzwanie! Zdobądź stanowisko z perspektywami na dalszy rozwój zawodowy. Dołącz do jednej z największych grup kapitałowych. Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy Specjalisty ds. analiz (Grodzisk Mazowiecki).

oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe (7000 - 10 000 PLN brutto)
  • możliwość uzyskania premii rocznej
  • dodatkowe benefity - karta medyczna, ubezpieczenie, dofinansowanie do lunchu, karty sportowej
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy

zadania

  • terminowe i poprawne realizowanie polityki kadrowo - płacowej zgodnie z przepisami Prawa Pracy
  • dostarczanie wymaganych raportów HR
  • administrowanie systemami oraz bazami pracowniczymi
  • stosowanie polityki RODO w obszarach HR
  • współpracę z zarządem w aktywnościach wynikających ze strategii spółki
  • wdrażanie i realizacja procesów Rewards (np. zarządzanie wynikami, budżetem, coroczny przegląd wynagrodzeń, zachęty) zgodnie z odpowiednimi politykami i praktykami na rynku

oczekujemy

  • znajomości programu TETA oraz MS. Excel
  • dobrej / bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • zdolności analitycznego i procesowego myślenia
  • 2-3 lat doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • umiejętności radzenia sobie z trudnymi sytuacjami
  • umiejętności budowania i utrzymania dobrych relacji
  • otwartości na zmiany i zdolnością zarządzania nimi