rpa developer, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

weronika wylenżek+48 697170267
numer referencyjny
/388/04/2021/WW - 69598

opis stanowiska

Termin - Robotic Process Automation nie jest Ci obcy?

W takim razie ta oferta jest skierowana wprost do Ciebie! Dla naszego klienta, firmy prężnie rozwijającej się w obszarze automatyki przemysłowej, poszukujemy osoby odpowiedzialnej za działania z narzędziami zrobotyzowanej automatyzacji procesów. Zapraszamy po więcej informacji!

oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się globalnej organizacji
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub współpracy B2B
  • pakiet benefitów: roczną premię, kursy językowe, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do posiłków
  • pracę w przyjaznej atmosferze w kreatywnym środowisku
  • profesjonalne szkolenia
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i wykazania się inicjatywą

zadania

  • odpowiedzialność za projektowanie, testowanie oraz wdrażanie działań w obszarze automatyki
  • praca nad wybranymi narzędziami, rozwiązywanie problemów i opracowywanie poprawek oraz ulepszeń do uruchamiania automatyzacji
  • tworzenie ulepszeń cyfrowej siły roboczej (BOT) dzięki rozwiązaniom i technikom inteligentnej automatyzacji
  • praca nad wybranym narzędziem RPA, opracowywanie poprawek i ulepszeń
  • opracowywanie propozycji inicjatyw transformacyjnych
  • współpraca z innymi działami firmy

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego w kierunku technicznym
  • znajomości technologii w zakresie inteligentnych narzędzi automatyzacji
  • doświadczenia w pracy z dowolnym narzędziem RPA (BluePrism, Ui Path)
  • doświadczenia w pracy z technologią sztucznej inteligencji (AI)
  • znajomości kwalifikatorów, rozwiązań i sterowników Inteligent Automation (lub HyperAutomation)
  • dobrej znajomości koncepcji programowania obiektowego, koncepcji zarządzania bazami danych i skryptów (np. VBA, SQL, Python)
  • umiejętności pracy w ciągle zmieniającym się środowisku
  • dobrej komunikacji i umiejętności aktywnego rozwiązywania problemów
  • efektywnego zarządzania czasem pracy
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym