rzeźnik wykrawacz, oostrozebeke

lokalizacja
oostrozebeke, zagranica
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
4

kategoria
Inne

numer referencyjny
/349/10/2017/DB - 47251

opis stanowiska

Masz doświadczenie jako rzeźnik? Chcesz pracować za granicą, ale nie znasz języków obcych?

Wyjedź z nami do Belgii i zarabiaj w euro!

Rekrutacja na stanowisko techniczne

oferujemy

  • pracę za pośrednictwem wiodącej agencji w Belgii: Randstad Belgia
  • pracę za granicą, w Twoim zawodzie, gdzie nie musisz znać języków obcych!
  • atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość podwyżki przy dobrych rezultatach w pracy
  • możliwość nawiązania stałej współpracy
  • możliwość wyjazdu ze znajomym (mamy 8 miejsc!)
  • zakwaterowanie w świeżo wyremontowanym domu

zadania

  • rozcinanie półtuszy wołowych i dzielenie na mniejsze części
  • usuwanie kości z mięsa
  • praca z nożem

oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku (dopuszczalne również doświadczenie tylko z wieprzowiną)
  • dyspozycyjności do wyjazdu za granicę na min. kilka miesięcy
  • prawo jazdy i własny samochód będą dodatkowymi atutami

zainteresowane osoby proszę o aplikowanie przez formularz