sale specialist, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Ubezpieczenia
typ umowy
kontrakt
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

agata czyszczoń+48 605307907
numer referencyjny
/358/09/2020/AC - 65814

opis stanowiska

Cenisz sobie niezależność, lubisz sam decydować o tym kiedy i ile pracujesz?

Pragniesz, aby wreszcie ktoś docenił twoje zaangażowanie?

Jeżeli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałeś TAK to ta oferta jest dedykowana dla Ciebie! Nasz klient - lider w zakresie ochrony finansowej na arenie międzynarodowej, pragnie zaprosić Cię do grona swoich specjalistów.

oferujemy

  • wsparcie finansowe na początku współpracy
  • wsparcie merytoryczne, pakiet szkoleń z międzynarodowego systemu sprzedaży ubezpieczeń
  • nielimitowane wynagrodzenie, zależne od wyników jakie osiągniesz
  • atrakcyjny system motywacyjny; premie, nagrody dla najlepszych pracowników min. w formie wyjazdów zagranicznych
  • elastyczny czas pracy
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • przyjazną atmosferę pracy, w firmie o 170 letniej historii
  • umowę agencyjną

zadania

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku
  • realizacja celów sprzedażowych

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego
  • znajomości pakietu MS Office
  • otwartości na nowe szanse w branży finansowej
  • inicjatywy w działaniu, posiadanych sukcesów sprzedażowych
  • nastawienia na realizację wyznaczonych celów