sales account executive, gdańsk

lokalizacja
gdańsk, pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

dominika horbacz+48 605133142
numer referencyjny
/189/03/2019/DH - 57223

opis stanowiska

Mierzysz wysoko, celujesz w międzynarodowe środowisko pracy i chcesz robić po prostu fajne rzeczy?

Możesz połączyć to wszystko i dołączyć do zespołu pozytywnie zakręconych i tak jak Ty ambitnych ludzi!

Wejdź w świat nowoczesnych rozwiązań technologicznych! Daj się poznać ze swojej najlepszej strony, aplikuj :-)

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • motywujący system premiowy zależny od Twojej efektywności
  • możliwość uczenia się, rozwoju w ramach zespołu sprzedażowego oraz awansu
  • darmowe śniadania, dofinansowanie do codziennych obiadów, świeże soki z owoców i warzyw każdego ranka oraz ciepłe i zimne napoje do wyboru
  • pyszne ciasto w każdy piątek i świeże owoce co poniedziałek
  • zwrot kosztów dojazdu do pracy oraz dodatkowy bonus za bieganie do pracy lub dojazdy rowerem
  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie na życie
  • wspólne wyjścia po pracy, świętowanie urodzin i rocznic, firmowe imprezy integracyjne
  • pracę w bardzo przyjaznym miejscu, wśród zaangażowanych ludzi
  •  bezpłatny udział w szkoleniach oraz w kursach językowych

zadania

·        realizacja celów sprzedażowych

·        rozwijanie portfela klientów korporacyjnych firmy poprzez dosprzedaż

·        budowanie długotrwałych relacji z aktualnymi klientami

·        przygotowywanie ofert i prezentacji sprzedażowych

·        monitorowanie trendów rynkowych i konkurencji, proponowanie usprawnień

oczekujemy

że:

  • posiadasz min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży, w tym min. 1 rok w sprzedaży B2B (najlepiej w branży IT)
  • znasz biegle język angielski (+ mile widziany rosyjski)
  • potrafisz efektywnie komunikować się z klientem i budować z nim relację
  • posiadasz wysokie umiejętności prowadzenia rozmowy sprzedażowej oraz negocjacji
  • wykazujesz się inicjatywą i samodyscypliną
  • umiesz prowadzić prezentacje i wystąpienia publiczne
  • zdobyłaś/-eś doświadczenie w pracy z celami sprzedażowymi oraz CRM
  • posiadasz prawo jazdy kategorii B