sales manager- drukarki i urządzenia biurowe, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

katarzyna lewczuk+48 667 500 197
numer referencyjny
/343/02/2021/KL - 68199

opis stanowiska

Dla jednego z naszych Klientów, międzynardowego dystrybutora ekspresów do kawy, oraz dystrybutorów wody, poszukujemy obecnie Sales Managera, doświadczonego w sprzedaży B2B.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż i wprowadzanie na polski rynek poszerzonego portfolio produktowego w postaci drukarek i kompuerów zarówno do nowych jak i obecnie istniejących klientów firmy.

oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Międzynarodowe i unikatowe środowisko pracy
  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie - podstawa + gwarantowana premia miesięczna
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • Możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji zawodowych, a w dalszej perspektywie również awansu

zadania

  • Wprowadzanie na rynek polski nowej gamy produktów- drukarki i komputery
  • Rozwój sprzedaży wśród aktualnych klientów biznesowych, oraz odpowiedzialność za pozyskiwanie nowych klientów
  • Pozyskiwanie partnerów do współpracy
  • Generowanie raportów sprzedaży
  • Rozwój biznesu oraz utrzymywanie istniejących relacji z klientami
  • Prowadzenie analiz i śledzenie trendów rynkowych
  • Odpowiedzialność za samodzielne prowadzenie procesu sprzedaży
  • Odpowiedzialność za realizację celów budżetowych
  • Współpraca z działami wewnętrznymi

oczekujemy

  • Doświadczenia zawodowego zdobytego na podobym stanowisku w sprzedaży rozwiązań IT
  • Doświadczenia w prowadzeniu negocjacji biznesowych z klientami B2B
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Dużej dojrzałości biznesowej oraz cierpliwości i wytrwałości w podejmowanych działaniach
  • Motywacji do pracy, chęci do zaczynania nowego projektu, budowania i tworzenia od podstaw nowej struktury
  • Wysoce rozwiniętych umiejętności sprzedażowych- oraz udokumentowanych sukcesów
  • Chęci do nauki i rozwoju