sales manager (heavy machinery), poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

natalia pawłowska+48 605262708
numer referencyjny
/597/11/2018/NP - 55474

opis stanowiska

Chcesz mieć realny wpływ na sukces i rozwój firmy? Aplikuj!

oferujemy

  • Wysoką niezależność w działaniu i możliwość budowania zespołu sprzedażowego
  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w zespole ekspertów , pracujących na wspólny sukces i zadowolenie klientów
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Niezbędne narzędzia pracy

zadania

  • Opracowanie oraz realizacja strategii sprzedaży w kategorii "heavy machinery" (maszyny rolnicze, samochody ciężarowe, maszyny budowlane)
  • Zarządzanie i rozwój zespołu sprzedażowego
  • Budowanie relacji z kluczowymi klientami biznesowymi
  • Zarządzanie narzędziem CRM w zakresie procesów
  • Monitorowanie wyników, jakości oraz efektywności pracy zespołu sprzedażowego w kontaktach z klientem biznesowym

oczekujemy

  • Ciekawego oraz popartego sukcesami doświadczenie na podobnym stanowisku w branży Heavy Machinery - warunek konieczny
  • Doświadczenia na stanowisku kierowniczym
  • Praktyczne doświadczenie w prowadzeniu zespołów sprzedażowych
  • Umiejętność pracy na celach i wynikach oraz umiejętności analityczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego wykorzystywana w pracy
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami CRM
  • Dyspozycyjność do pracy w terenie