sales manager - obszar wschód, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

agnieszka jarosz+48 605306407
numer referencyjny
/142/09/2020/AJ - 65434

opis stanowiska

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy specjalizującej się w produkcji elementów złącznych z tworzyw sztucznych, metalu i aluminium, poszukujemy osoby odpowiedzialnej za sprzedaż w regionie Polski wschodniej. Siedziba firmy mieści się poza granicami kraju, praca możliwa jest w systemie home office.

oferujemy

  • pracę w trybie home office,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie elastyczne dostosowane do oczekiwań oraz kompetencji,
  • narzędzia (notebook Lenovo, Skoda Octavia, iPhone),
  • szkolenia techniczne w siedzibie firmy za granicą,
  • wsparcie działu obsługi klienta,
  • pracę w międzynarodowym towarzystwie ale jednocześnie w rodzinnej atmosferze.

zadania

  • ustalenie i wdrożenie strategii sprzedaży na rynku wschodnim (woj.: warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie, lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie, małopolskie),
  • obsługa klienta oraz rozwój sprzedaży w podległym regionie,
  • aktywne poszukiwanie nowych możliwości biznesowych z potencjalnymi klientami,
  • koordynacja spotkań i szkoleń z klientami,
  • monitorowanie rynku konkurencji, aktualnych trendów, nowych rozwiązań.

oczekujemy

  • minimum 5 lat doświadczenia w sprzedaży produktów technicznych,
  • znajomości technik sprzedaży i umiejętności prowadzenia negocjacji,
  • umiejętności samodzielnego pozyskiwania projektów, aktywnej realizacji wszystkich etapów procesów,
  • nastawienie na sprzedaż i osiąganie sukcesów,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie C1,