sales manager, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
zadaniowy

kontakt w randstad

maja szelowska+48 607305203
numer referencyjny
/379/01/2019/MSarturrzo - 56168

opis stanowiska

Chcesz rozwijać się w międzynarodowej firmie z branży reklamowej? Tak się składa, że poszukujemy właśnie osoby na stanowisko sales manager do dynamicznie rozwijającej się firmy, lidera na rynku reklamy Point of Sales. Nie wahaj się i aplikuj od razu po przeczytaniu oferty! :)

oferujemy

  • szansę na rozwój zawodowy w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • umowa o pracę
  • atrakcyjny system premiowy

zadania

  • realizacja celów sprzedażowych
  • sprzedaż usług firmy zgodnie z obowiązującą strategią firmy
  • pozyskiwanie nowych klientów i podtrzymywanie relacji z nimi
  • regularne raportowanie do Country Managera
  • budowanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi,
  • współpraca z klientami bezpośrednimi oraz domami mediowymi

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego
  • minimum 2-letniego doświadczenia sprzedażowego w firmach świadczących usługi promocyjne
  • aktywnych relacji biznesowych z klientami (dot. zleceń promocyjnych)
  • odpowiedzialności za wyniki sprzedaży i realizację celów sprzedażowych
  • doświadczenia w sprzedaży akcji promocyjnych
  • umiejętności negocjacyjnych
  • udokumentowanych wyników sprzedażowych
  • bardzo dobrych umiejętności tworzenia prezentacji i prezentowania przed klientami