sales representative (pojazdy ciężarowe), nadarzyn

lokalizacja
nadarzyn, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
kontrakt
system pracy
zadaniowy

kontakt w randstad

katarzyna lewczuk+48 667 500 197
numer referencyjny
/261/05/2019/KL - 58479

opis stanowiska

Pracuj w firmie, która umożliwi Ci rozwój w branży motoryzacyjnej! Podejmij współpracę z firmą z branży automotive z długoletnim doświadczeniem, dla której poszukujemy:

Sales Representative (woj. mazowieckie)

oferujemy

  • pracę w prestiżowej i stale rozwijającej się korporacji międzynarodowej
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pełny cykl szkoleniowy
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • współpracę na zasadzie samozatrudnienia
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (laptop, smartfon, samochód służbowy)

zadania

  • realizacja indywidualnych celów sprzedażowych (sprzedaż pojazdów ciężarowych używanych)
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów, budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami na powierzonym terytorium działania
  • analiza potrzeb klientów i dostosowywanie oferowanych produktów
  • prowadzenie bazy klientów w CRM
  • analiza sytuacji rynkowej z uwzględnieniem działań konkurencji

oczekujemy

  • doświadczenie w sprzedaży B2B (doświadczenie w branży motoryzacyjnej lub w branżach pokrewnych - warunek konieczny)
  • znajomość branży w regionie działania
  • doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klienta
  • wykształcenie: minimum średnie
  • zdolności organizacyjne, umiejętność planowania i realizacji powierzonych zadań oraz celów
  • dokładność, komunikatywność, samodzielność
  • wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B / mile widziana kat. C lub C+E