sales representative, reda

lokalizacja
reda, pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

paulina koryczan+48 +48 603 305 501
numer referencyjny
/467/08/2018/PK - 53501

opis stanowiska

Znany na rynkach europejskich importer i producent ryb i owoców morza rozwija markę na nowych rynkach!

Posiadasz doświadczenie handlowe w branży rybnej/przetwórstwa spożywczego? Sprawdź szczegóły - może ta oferta czeka właśnie na Ciebie.

oferujemy

  • samodzielne stanowisko
  • przestrzeń na zagospodarowanie swojej kreatywności i pomysłów
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie dwuskładnikowe – podstawa + premia

zadania

  • rozwijanie i podtrzymywanie relacji z klientami na rynku krajowym oraz zagranicznym (Holandia, Belgia, Czechy, Mołdawia)
  • rozwijanie nowej sprzedaży, aktywne pozyskiwanie klientów
  • udział w spotkaniach handlowych i przygotowywanie ofert
  • monitoring trendów na rynku

oczekujemy

  • doświadczenie jako przedstawiciel handlowy w branży FMCG
  • doświadczenie w sprzedaży w branży rybnej lub mięsnej będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat.B
  • język angielski na poziomie zaawansowanym
  • wykształcenie wyższe
  • postawa pro kliencka
  • otwartość i entuzjazm