samodzielna księgowa / samodzielny księgowy, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Usługi finansowe
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

olga lekh+48 697 170 376
numer referencyjny
/88/12/2018/OL - 55559

opis stanowiska

Masz doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu księgowości spółek z branży nieruchomości? Komunikujesz się w języku angielskim?

Zapraszam do zapoznania się z ofertą i aplikowania!

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy, która zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami komercyjnymi - poszukujemy osoby na stanowisko Samodzielnej księgowej.

Praca na zastępstwo na min 1. rok czasu (zatrudnienie bezpośrednio u klienta).

oferujemy

  • wysoką kulturę pracy w międzynarodowej organizacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • komfortowe warunki pracy w przyjaznej atmosferze
  • zatrudnienie na umowę o pracę na zastępstwo (od stycznia 2019 na min. 1 rok czasu)

zadania

  • wsparcie zespołu księgowego w codziennej pracy
  • sporządzanie / weryfikacja deklaracji podatkowych, raportów do NBP, GUS
  • sporządzanie / weryfikacja sprawozdań finansowych oraz innych raportów finansowych
  • obsługa audytu, kontroli podatkowych

oczekujemy

  • bardzo dobra znajomość rachunkowości i prawa podatkowego
  • doświadczenie w branży nieruchomości
  • umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych, raportów do NBP i GUS
  • doświadczenie w obsługiwaniu audytu, kontroli podatkowych
  • konieczna znajomość języka angielskiego umożliwiającego swobodną komunikację