samodzielna księgowa/samodzielny księgowy, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

joanna skrzypczyńska+48 697 700 393
numer referencyjny
/296/10/2020/JS - 66114

opis stanowiska

Jeśli masz doświadczenie jako Samodzielna/y Księgowa/y i chcesz stawić czoła nowym wyzwaniom - aplikuj i dołącz do jednego z liderów w outsourcingu księgowości oraz kadr i płac.

oferujemy

  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość pracy zdalnej
  • stabilną i ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

zadania

  • wprowadzanie, weryfikowanie oraz importowanie dokumentów księgowych
  • bieżąca i okresowa weryfikacja i uzgadnianie sald kont księgowych
  • realizowanie kontaktów merytorycznych z klientami zgodnie z obowiązującymi standardami
  • sporządzanie oraz podpisywanie deklaracji podatkowych, a także sprawozdawczości GUS i NBP
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych
  • przygotowanie sprawozdań finansowych oraz dokumentów do badania sprawozdań
  • kontakt z instytucjami państwowymi
  • delegowanie zadań pracownikom niższego szczebla

oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym
  • bardzo dobrej, praktycznej znajomości przepisów ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego
  • ok. 5 letniego doświadczenia w pracy w księgowości
  • doświadczenia przy obsłudze księgowej spółek produkcyjnych
  • znajomości programów pakietu MS Office (Excel, Word)
  • umiejętności pracy w zespole
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • mile widziana znajomość programu Comarch ERP Optima