samodzielna/y księgowa/y w biurze rachunkowym, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

martyna delura+48 697 502 885
numer referencyjny
/9/01/2021/MD - 67345

opis stanowiska

poszukujesz pracy, w której możesz wykazać się wiedzą i doświadczeniem w obszarze księgowości i podatków? chcesz mieć możliwość używania języka angielskiego jak również dużej samodzielności w podejmowaniu decyzji, elastyczności ( praca zdalna 50/50) zaaplikuj!

oferujemy

•pracę w firmie o znanej marce

•atrakcyjne wynagrodzenie

•prywatną opiekę medyczną

•kartę sportową

•szkolenia, lekcje języka angielskiego- szansa na rozwój dodatkowych umiejętności

•ubezpieczenie na życie

•pracę dla Klientów międzynarodowych

•udział w różnych projektach, dynamiczne środowisko pracy

•pracę w pełni zdalną, poza tym biuro-w ścisłym Centrum Warszawy

zadania

•obsługa księgowa kilku podmiotów jednocześnie, samodzielna współpraca z Klientem

•praca pod kierownictwem lidera zespołu

•analiza kont księgowych

•wyliczanie podatku CIT i VAT oraz sporządzanie deklaracji podatkowych

•sporządzanie sprawozdań finansowych

•sporządzanie raportów związanych z zamknięciem miesiąca

•sporządzanie sprawozdań do GUS, NBP

•sporządzanie innych raportów na potrzeby Klientów

•obsługa audytu oraz kontroli administracji publicznej

•organizacja i ocena pracy asystentów, dbanie o ich rozwój zawodowy

oczekujemy

•wyższe wykształcenie kierunkowe (finanse i rachunkowość)

•minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w biurze rachunkowych

•wiedzy z zakresu księgowości i podatków umożliwiającej samodzielne prowadzenie ksiąg średnich przedsiębiorstw

•umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych i deklaracji VAT oraz CIT

•umiejętność sporządzania raportowania dla GUS i NBP

•komunikatywna znajomości języka angielskiego (znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem)

•umiejętność komunikacji i łatwości nawiązywania kontaktów

•odpowiedzialność i umiejętność dotrzymywania ustalonych terminów

•umiejętności pracy w zespole

•dyspozycyjności w ramach pełnego etatu